Koncalar Bakliyat 1989 yılında kurulmuş olup tarımsal ürünlerin üretim ve pazarlaması ile uğraşmaktadır. Tarımsal ürünlerin üretimi ve işlenmesi Mersin'de (Türkiye) 6.000 m2 lik bir alanda kurulu olan bu tesiste Kırmızı Mercimek, Nohut, Fasulye, Pirinç, Barbunya, Bulgur, Yeşil Mercimek, Popcorn Mısır, Fig ürünlerinin üretimi ile bakliyat temizleme kabuktan ayırma, eleme, kırma, elektronik renk ayırımı, kalibrasyon ve boylama işlemleri yapılmaktadır.

Gıda üretiminde sıkı kalite kontrolü yapılmaktadır. Ürünlerimiz iyi kalite standartlarını koruyarak sağlıklı ortamda işlenmektedir.

Misyonumuz; Gelişen ve değişen teknoloji ile üretmiş olduğumuz her üründe aynı kalite standardını koruyarak tüketicilerimize sağlıklı ve doğal ürünler sunmaktayız.

Vizyonumuz; Geçmişten gelen tecrübelerimizi teknolojinin getirdiği yeniliklerle harmanlayıp sürekli ve kontrollü bir büyüme içerisinde olmak, kaliteli hizmet anlayışı ile ülkemizin ve dünyanın en güvenilir markaları arasında yerimizi almak.

,,

 

 

 


 
 

Mersin limanı tesisleri ve Mersin serbest bölge olanakları dünya piyasalarına ulaşmada şirketimiz için büyük avantaj oluşturmaktadır.
Konca Bakliyat ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı sevkiyatı ve teslimatı tır, gemi, tren gibi uzun mesafe nakliye kanalları vasıtasıyla yapılmaktadır.

 

 

    KONCA BAKLİYAT